El İlanı Fiyatları

El İlanı

Marka tanıtımı için tek renkli ya da çok renkli olarak hazırlanan, vurgulanmak istenen duyuru başarılı ve hızlı bir şekilde kitlelere ulaştırmanızı sağlayan ürünlerdir. El ilanı genelde 1. Sınıf hamur ya da kuşe kâğıda basılır ve isteğe göre boyutlandırılır. En sık tercih edilen ebatlar A5 ve A4 boyutlarıdır.

El İlanının Amacı

El ilanının amacı geniş kitlelere kısa süre içerisinde ulaşmaktır. Vurgulanacak resim ya da yazılar çarpıcı bir biçimde hazırlanmalı ve kolay anlaşılmalıdır. İstanbul el ilanı konusunda da hizmet veren matbaacity.com en ucuz fiyatı ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır

El İlanı Avantajları

El ilanı, tanıtım faaliyetleri için klasik ancak vazgeçilmek bir marka tanıtım aracıdır. Fazla yer tutmaz, kolay anlaşılır. Bir el ilanı sayesinde topluluklara kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

www.matbaacity.com’un konusunda uzman olan ekibi sayesinde baskılarınızı farklı ebat seçeneklerinde bastırabilirsiniz. El ilanı fiyatları seçeceğiniz özelliklere göre farklılık gösterir.

El İlanı Fiyatları

El ilanı fiyatlarını araştırmaya başladığınız zaman, İstanbul el ilanları içerisinde birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Bastırmak istediğiniz el ilanının boyutunu seçerken üzerinde yer alacak duyurunun uzunluğunu göz önüne almanız gerekmektedir. A6 el ilanı fiyatları daha düşük olurken, A5 el ilanı fiyatları, kâğıdın boyutu arttığı için yükselmektedir.

El ilanının her iki yönünü de kullanmak isterseniz eğer fiyatlarda farklılık görebilirsiniz. En uygun el ilanı için, istenen el ilanının nasıl olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Marka mesajının verilmesinde hangisi daha avantajlı ise tasarım ve boyut ona göre seçilmelidir.

El ilanı Siparişi

El ilanı siparişi için konusunda uzman ekibimiz İstanbul el ilanı ihtiyacını en uygun fiyat teklifi ile sunmaktadır. Hızlı sipariş el ilanı için matbaacity firmamız ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman olan ekibimiz markanız için en uygun fiyat teklifini size sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir