İstanbul Sticker Fiyatı

Sticker Nedir?

Marka tanıtımında en önemli nokta akılda kalmasıdır. Kartvizit, el ilanı ve sticker ürünleri reklam desteği içindir. Sticker,  diğer reklam ürünleri gibi firmanın tanıtımını gerçekleştiren ürünlerdendir. Diğer reklam araçlarında kullanılan ürünler, kampanyalar veya hizmetler hakkında açıklayıcı bilgiler verilirken,  sticker yapımında amaç, markanın doğrudan akılda kalması ve ihtiyaç duyulduğu anda kolayca ulaşılmasıdır.

Neden Sticker Kullanmalısınız?

Müşterinin devamlı gözünün önünde olup, aklının bir köşesinde kalınmasını sağlayan sticker, aynı zamanda güvenli kaliteli marka mesajı vermenizi sağlar. Ürünün ya da hizmetin kalitesi ne derece önemli ise akılda kalıcı olmak ve güven duyulmak için de doğru tanıtım çok önemlidir. Firmanızın logosu, ismi, iletişim bilgileri veya sloganını taşıyan  kaliteli sticker baskısı sayesinde devamlı olarak müşteriye kendinizi hatırlatır, bir zaman sonra doğrudan markanızın hatırlanmasında sağlarsınız. Faaliyet yürüttüğünüz sektör içerisinde oluşacak bir ihtiyaçta durumunda akla gelen ilk marka olarak avantaj kazanırsınız.

Yapıştırılan yüzeyden alınması zor olduğu için hazırlanacak olan sticker devamlı değiştirilemez. Bu nedenle profesyonel sticker kullanılması gerekmektedir. Firmanızla bütünleşmiş renk, tasarım ve slogan sayesinde etkili bir marka yöntemi sağlanabilmektedir.

 

Sticker basımı nasıl olur?

Sticker baskı çoğunlukla kuşe kâğıtlara basılmaktadır. Normal kâğıtlardan daha dayanıklı olan ve görsel tasarımı çok daha iyi yansıttıkları için bu kâğıt türü tercih edilir. Ancak dış mekânlarda yıpranmalar engellenemediği için iç mekânlarda kullanılacak olan stickerların arkası yapışkanlı hazırlanmalı, dış mekânlarda ise ön yüzeyi yapışkanlı olan sticker tasarımı kullanılmalıdır.

 

Sticker fiyatları nasıl belirlenir?

Kaliteli sticker siparişi, hazırlanacak olan stickerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Konusunda profesyonel hizmet veren MatbaaCity ekibi,  İstanbul sticker fiyatı araştırıldığı zaman en uygun fiyat teklifi size sunulur. Stickerın fiyatını belirleyen durumlar;

  • Baskı kâğıdının türü,
  • Sticker boyutu,
  • Sticker kesimi,
  • Sticker sayısıdır.

 

En iyi sticker nereden alınır?

 

En iyi sticker, konusunda uzman matbaacity ekibi tarafından üretilmektedir. Siz de firmanızın başarılı ve uzun süreli tanıtımını sticker kullanarak yapmak isterseniz matbaacity.com’a girmeniz yeterli. Markanıza uygun olan, en iyi İstanbul sticker hizmeti hızlı ve uygun fiyat karşılığında matbaacity.com tarafından hazırlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir